Nabór kandydatów do nagrody Wójta Gminy Suwałki pn. „Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki”

Wójt Gminy Suwałki  Zbigniew Mackiewicz  ogłasza nabór kandydatów do I edycji honorowej nagrody Wójta Gminy Suwałki pn. „Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki”.

Tym samym serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje pozarządowe do zgłaszania kandydatur do nagrody, która jest wyróżnieniem dla najlepszych przedsiębiorców wnoszących wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarczy Gminy oraz budujących jej pozytywny wizerunek.

Nagroda przyznawana jest na podstawie Regulaminu przyznawania nagrody Wójta Gminy Suwałki pn. „Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki” przyjętego Uchwałą nr LX/642/23 Rady Gminy Suwałki (plik do pobrania) podmiotom gospodarczym i innym instytucjom mającym znaczący wkład w rozwój gospodarczy gminy, działającym na rzecz przedsiębiorczości. Jej celem jest m.in. uhonorowanie inicjatyw w Gminie Suwałki podjętych w celu propagowania przedsiębiorczości, promowanie najlepszych gminnych przedsiębiorców, inspirowanie rozwoju przedsiębiorczości  oraz promocja Gminy Suwałki.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków, jakie powinni spełniać kandydaci określa Regulamin przyznawania nagrody Wójta Gminy Suwałki pn. „Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki”. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

Laureatów Nagrody, po ocenie Kapituły Konkursowej, wskaże Wójt Gminy Suwałki. Laureaci otrzymują statuetkę przedstawiającą wizerunek Św. Romualda – kameduły  znajdującego się w herbie Gminy Suwałki oraz prawo do posługiwania się tytułem „Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki”.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się 3 lutego 2024 roku na XII Balu Charytatywnym Gminy Suwałki.

Warunkiem dokonania zgłoszenia kandydata do Nagrody jest złożenie wniosku o przyznanie Nagrody w formie pisemnej – formularz poniżej w terminie do 12 stycznia 2024 roku osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Gminy Suwałki ul. Świerkowa 45, 16-400 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Zgłoszenie kandydatury do Nagrody Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki”.

Regulamin przyznawania nagrody Wójta Gminy Suwałki pn. „Lider przedsiębiorczości Gminy Suwałki”Pobierz