Ogłoszenie naboru uzupełniającego składu Zespołu partnerów społeczno-gospodarczych przy opracowaniu i wdrożeniu Strategii rozwoju ponadlokalnego MOF Suwałk do roku 2030

Informuję, że w terminie od 01.03.2023 roku do 17.03.2023 roku zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający składu Zespołu partnerów społeczno-gospodarczych przy opracowaniu i wdrożeniu Strategii rozwoju ponadlokalnego MOF Suwałk do roku 2030.
Celem przeprowadzenia naboru jest uzupełnienie składu Zespołu partnerów społeczno-gospodarczych, którzy będą współpracowali z przedstawicielami Związku ZIT MOF Suwałk (tj. Miasta Suwałki oraz Gminy Suwałki) przy opracowaniu i wdrożeniu Strategii rozwoju ponadlokalnego MOF Suwałk do roku 2030.
Członkami Zespołu partnerów społeczno-gospodarczych mogą zostać przedstawiciele podmiotów spoza sektora finansów publicznych, spełniających definicję partnerów społecznych i gospodarczych w rozumieniu art. 5, pkt 7 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2023 r., nr 225), w tym w szczególności samorządów zawodowych, izb gospodarczych, organizacji pozarządowych, a także osoby lub przedstawiciele podmiotów reprezentujących społeczeństwo obywatelskie, podmiotów działających na rzecz ochrony środowiska oraz podmiotów odpowiedzialnych za promowanie włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób niepełnosprawnych, równości płci i niedyskryminacji, prowadzących działalność na terenie ZIT MOF Suwałk.
Wymagania wobec członków Zespołu:
1) zamieszkanie, prowadzenie działalności lub objęcie działalnością terenu ZIT MOF Suwałk,

2) specjalistyczna wiedza lub doświadczenie w zakresie działań realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego w obszarze społecznym, gospodarczym lub środowiskowym.

Zadania członków Zespołu:
Członkowie Zespołu wyłonieni w drodze naboru będą:
a) brać udział w spotkaniach i warsztatach związanych z przygotowaniem lub ewaluacją strategii rozwoju ponadlokalnego ZIT MOF Suwałki,
b) opiniować projekt strategii rozwoju ponadlokalnego ZIT MOF Suwałk oraz jej zmian,
c) inicjować prace nad ewentualną modyfikacją strategii rozwoju ponadlokalnego ZIT MOF Suwałk.
Uczestnictwo w pracach Zespołu będzie miało charakter społeczny (nieodpłatny).

Zgłoszenia kandydatów na członka Zespołu należy dokonać w terminie od 01.03.2023r. do 17.03.2023r. poprzez czytelne wypełnienie wniosku zgłoszeniowego na członka Zespołu oraz dostarczenie go w jeden z wybranych sposobów:

a) drogą elektroniczną w formie skanu na adres e-mail: rfz@um.suwalki.pl , w tytule e-maila
wpisując: „Nabór na członków Zespołu partnerów społeczno-gospodarczych przy opracowaniu i wdrożeniu Strategii rozwoju ponadlokalnego MOF Suwałk do roku 2030 ” lub

b) drogą korespondencyjną na adres: Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, Urząd
Miejski w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki, z dopiskiem: „Nabór na członków
Zespołu partnerów społeczno-gospodarczych przy opracowaniu i wdrożeniu Strategii rozwoju ponadlokalnego MOF Suwałk do roku 2030 ” (liczy się data wpływu do Urzędu) lub

c) bezpośrednio do Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, Urząd Miejski w
Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki (pierwsze piętro), pokój 130 w godzinach pracy Urzędu.

1. Wnioski zgłoszeniowe niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej
    formie niż na wzorze formularza lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną
    bez rozpatrzenia.
  2. Złożenie zgłoszenia nie jest równoznaczne z powołaniem w skład Zespołu.
  3. Niespełnienie wymogu zamieszkanie lub prowadzenie działalności na terenie ZIT MOF Suwałk skutkować będzie odrzuceniem zgłoszenia.