Informacja Wójta Gminy Suwałki W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA

Od dnia 14 grudnia 2022 roku Gmina Suwałki rozpoczyna preferencyjną sprzedaż węgla dla mieszkańców Gminy (transza dostaw dla wniosków z terminem realizacji do 31.12.2022r.). Informuję, iż odbiór węgla będzie realizowany według kolejności składania wniosków. Po otrzymaniu  informacji telefonicznej od pracownika Urzędu Gminy w  celu odbioru węgla należy:

1. Zgłosić się do Urzędu Gminy Suwałki ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki (Biuro Obsługi Interesanta tel. 87 565 93 66) po odbiór faktury.
  2. Dokonać wpłaty kartą płatniczą/gotówką w kasie Urzędu Gminy ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki bądź przelewem na wskazany w fakturze numer rachunku bankowego:

Cena węgla za tonę 1950 zł.

1. Po opłaceniu i przedstawieniu potwierdzenia zapłaty Urząd Gminy wyda zlecenie na odbiór węgla z którym należy udać się do miejsca składowania węgla pod wskazany adres celem  jego odbioru:

– PTSB Transbud Ełk sp. z o.o. o/Suwałki ul. Północna 27.

• Gmina nie zapewnia transportu węgla, oraz kosztów jego workowania.

Certyfikaty jakości dostarczonego węgla będą załącznikiem do każdej faktury:

certyfikaty do pobrania pod linkiem:

Informacja Wójta Gminy Suwałki W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA