Dofinansowanie wycieczek w ramach programu POZNAJ POLSKĘ.

Gmina Suwałki otrzymała wsparcie finansowe na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą  „Poznaj Polskę”.

Przyznane przez Ministra środki finansowe przeznaczone są na dofinansowanie dwóch wycieczek organizowanych przez Szkołę Podstawową im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak. Wycieczki szkolne mają pomóc w poznawaniu naszego dziedzictwa narodowego, kulturowego oraz naukowego przez dotarcie do ciekawych miejsc, postaci oraz zabytków.

Gmina Suwałki otrzymała dofinansowanie w wysokości 15 000,00 zł.

Całkowity koszt zadania wynosi łącznie 25 363,00 zł, w tym wkład własny w wysokości 10 363,00 zł pochodzi z wpłat rodziców uczniów.

W ramach programu POZNAJ POLSKĘ uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie – Tartak wezmą udział w następujących wycieczkach:

1. Klasy I-III wycieczka jednodniowa do Białegostoku, Białostocki Teatr Lalek
  2. Klasy IV-VIII wycieczka dwudniowa do Łodzi, Miasto Kultury w Łodzi.
Dofinansowanie wycieczek w ramach programu POZNAJ POLSKĘ.