Informacje dla Uchodźców z Ukrainy


Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, wystąpiło z prośbą o przeprowadzenie anonimowej ankiety wśród obywateli Ukrainy.
Ankieta ma na celu poznanie potrzeb uchodźców, którzy przyjechali na teren Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego br., ich obecnej sytuacji rodzinnej i materialnej, a także ich planów na przyszłość. Ankiety winny zostać rozpowszechnione w punktach zbiorowego zakwaterowania
jednostek samorządu terytorialnego, ale także w innych miejscach np. punktach pomocy humanitarnej.
W przypadku zbierania ankiet w formie papierowej, proszę o wprowadzenie uzyskanych danych do systemu dostępnego pod poniższym linkiem. Ankiety w formie on-line można wypełniać zarówno na komputerze, telefonie czy tablecie.


Linki do ankiet w języku polskim i ukraińskim:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=JIxfIDXjVkCAcEBya3Enh5oKWWY
SaS1BmgOQ1yhbEaFUNFRMN1pNV1lWNFZXNVNLWEdJVFk0RjJIVSQlQCN0PWcu

oraz
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=JIxfIDXjVkCAcEBya3Enh5oKWWY
SaS1BmgOQ1yhbEaFUQlpaVlVIOVRGNE44MjhWU0xHSlczOUdFNyQlQCN0PWcu&lan
g=uk
Równocześnie w załączeniu przesyłam do stosownego wykorzystania, przygotowany plakat z kodami QR, który można umieścić na Państwa stronach internetowych lub w miejscach udzielania pomocy ob. Ukrainy. Mając powyższe na uwadze, uprzejmie proszę o przeprowadzenie jak największej ilości ankiet wśród obywateli Ukrainy uciekających przed wojną w terminie do dnia 31 sierpnia 2022 r.
Załączniki:

Informacje dla Uchodźców z Ukrainy
Przewiń do góry
Skip to content