Koncert Dziękczynny

22 czerwca odbył się koncert dziękczynny w Auli Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach. Wójt Gminy Suwałki oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Suwałkach podziękowali w ten sposób darczyńcom, którzy wspierali budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Brodzie Nowym. Fundusze na rozbudowę placówki zbierane były latami. Wójt Gminy przez 10 lat organizował bale charytatywne i licytacje przedmiotów. Dzięki partnerom, darczyńcom, zbiórkom Ośrodek został rozbudowany i dostosowany do wymogów i potrzeb osób niepełnosprawnych. Wójt Gminy oraz Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia na rzez Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Suwałkach wyróżnili przybyłych darczyńców okolicznościowymi dyplomami. Imprezie towarzyszyli lokalni artyści. Na scenie wystąpili Zespół Wokalno-Instrumentalny Sonus, Teatr Zamaniony i Grzegorz Kucharzewski.

Koncert Dziękczynny
Przewiń do góry
Skip to content