Koncert dziękczynny – zaproszenie

Wójt Gminy Suwałki, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Suwałkach oraz Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach zapraszają na koncert finalizujący rozbudowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego (OREW) w Brodzie Nowym. Wydarzenie dedykowane jest partnerom i przyjaciołom inicjatywy, którzy przez lata wspierali zbiórkę pieniędzy na rozbudowę placówki otaczającej opieką dzieci z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy pierwsze 100 osób nie związanych z działalnością społeczności PSONI Koła w Suwałkach do odebrania zaproszenia do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy Suwałki .

Koncert Odbędzie się w Auli PUZ w Suwałkach w dniu 22 czerwca 2022 r. o godz. 18:00. Zapraszamy!

Koncert dziękczynny – zaproszenie