Lista osób zakwalifikowanych do projektu pn.: „Zielona Gmina IV – instalacje paneli fotowoltaicznych …”

fotowoltaika

Lista podstawowa wniosków zakwalifikowanych do projektu pn.: „Zielona Gmina IV – instalacje paneli fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych w Gminie Suwałki”.

W związku z uzyskaniem zgody od Instytucji Zarządzającej RPOWP na przedłużenie terminu realizacji projektu do 30.06.2022 r., wszystkie osoby z listy REZERWOWEJ zostały umieszczone na liście PODSTAWOWEJ i tym samym zostały zakwalifikowane do podpisania umowy o powierzenie grantu.

Jednocześnie informujemy, że w związku z tym, że wartość kosztów kwalifikowanych projektu nie została wyczerpana, Gmina Suwałki planuje w najbliższym czasie przeprowadzić dodatkowy nabór deklaracji.

Szczegóły podamy wkrótce na naszej stronie internetowej.