Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty Gminy Suwałki,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu serdeczne podziękowania za poświęcenie i zaangażowanie wyrazy uznania za odpowiedzialność i codzienny trud wychowania dzieci i młodzieży.

Proszę przyjąć szczególne słowa podziękowania, w obecnym trudnym okresie walki z epidemią za okazywaną wytrwałość, cierpliwość i serce wkładane w edukację
i kształtowania postaw najmłodszych mieszkańców gminy.

Składamy Państwu serdeczne życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy i dumy z jej efektów, uznania w oczach uczniów i ich rodziców, niegasnącego zapału oraz czerpania siły i inspiracji z codziennej, niełatwej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, wielu sukcesów zawodowych, pomyślności w realizacji celów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wójt Gminy Suwałki – Zbigniew Mackiewicz

Przewodniczący Rady Gminy Suwałki – Marek Jeromin