Wolne miejsca na szczepienia przeciwko grypie

Wójt Gminy Suwałki informuje, że mieszkańcy gminy Suwałki powyżej 65 roku życia mogą się jeszcze zapisywać na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie w ramach ,,Programu polityki zdrowotnej w zakresie szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Suwałki powyżej 65 roku życia”. W roku bieżącym przewidywana liczba objętych szczepieniem przeciwko grypie 100 osób. Aktualnie zostało około 70 wolnych miejsc. Szczepienia są darmowe. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z uwagi na ograniczoną dostępność szczepionki przeciwko grypie, szczepienia będą  przeprowadzone niezwłocznie, gdy tylko będą dostępne szczepionki w placówce medycznej tj.: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy ,,ESKULAP” Nowacki i Partnerzy Spółka Partnerska w Suwałkach, ul. Waryńskiego  27.

W związku z powyższym osoby po 65 roku życia winni zgłosić się do Urzędu Gminy Suwałki, pokój nr 116 w celu zapisania  się na szczepienie przeciwko grypie bądź telefonicznie  pod nr tel. 87 565 93 42, 87 565 93 41.

Przewiń do góry
Skip to content