Historia życia znachora Aleksandra Karasia z Małych Raczek

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki zaprasza 16 września 2021 roku do świetlicy świetlicy w Sobolewie na wykład Marcina Halickiego pt. “Primum non nocere. Historia życia znachora Aleksandra Karasia z Małych Raczek”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy.

Marcin Halicki (rocznik 1981) – z zawodu pedagog, z pasji regionalista, animator kultury, działacz społeczny i miłośnik Suwalszczyzny. Autor filmów, książek, artykułów, wystaw i wydarzeń kulturalnych popularyzujących dziedzictwo kulturowe regionu. Założyciel Raczkowskich Archiwaliów- najstarszego i największego archiwum społecznego na Suwalszczyźnie. Członek Stowarzyszenia Jamiński Zespół Indeksacyjny. Kawaler Krzyża Pamiątkowego Jubileuszu Stulecia Powstania Sejneńskiego.			
Przewiń do góry
Skip to content