droga

Droga ekspresowa Suwałki-Białystok APEL

Mieszkańcy województwa podlaskiego od lat borykają się z nie najlepszym połączeniem ze stolicą województwa. Lokalne władze gmin i powiatów połączyły swoje siły i wspólnie chcą zwrócić uwagę na ten problem. Celem naszym jest, aby budowa drogi ekspresowej Białystok – Suwałki – granica państwa została ujęta w Rządowym Programie Budowy Dróg Krajowych do 2033 roku. W związku z tym apel do mieszkańców, aby złożyć jak największą liczbę petycji w formie kwestionariusza.

Zachęcamy do składania formularza konsultacyjnego dotyczącego uzupełnienia sieci dróg ekspresowych w województwie podlaskim. Dokument z już wypełnionymi wnioskami i uwagami oraz uzasadnieniem można pobrać poniżej.

Zachęcamy do czynnego udziału w sprawie. Wypełniony dokument można dostarczyć do Urzędu Gminy Suwałki najpóźniej do 17 września 2021 roku.

Przewiń do góry
Skip to content