Informacja-Przerwa w dostawie wody w m. Dubowo Drugie, Poddubówek, Wychodne, Zielone Kamedulskie, Zielone Królewskie, Kuków, Zielone Drugie, Wasilczyki, Niemcowizna, Kropiwne Stare, Żyliny, Kropiwne Nowe, Białe.Informacja-Przerwa w dostawie wody w m.

Informujemy, że w dniu 24.04.2024 r. (środa) od godziny 9:00 do godziny 15:00 nastąpi usuwanie awarii sieci wodociągowej. W związku z tym będzie przerwa w dostawie wody dla odbiorców miejscowościach Dubowo Drugie, Poddubówek, Wychodne, Zielone Kamedulskie, Zielone Królewskie, Kuków, Zielone Drugie, Wasilczyki, Niemcowizna, Kropiwne Stare, Żyliny, Kropiwne Nowe, Białe.

Jednocześnie przypominamy, że po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Przepraszamy za utrudnienie.

Informacja-Przerwa w dostawie wody w m. Dubowo Drugie, Poddubówek, Wychodne, Zielone Kamedulskie, Zielone Królewskie, Kuków, Zielone Drugie, Wasilczyki, Niemcowizna, Kropiwne Stare, Żyliny, Kropiwne Nowe, Białe.Informacja-Przerwa w dostawie wody w m.
Przewiń do góry
Skip to content