WYKAZ nieruchomości (lokali użytkowych) stanowiących własność Gminy Suwałki przeznaczonej do oddania w najem w drodze bezprzetargowej na okres do 3 łat.

1. Lokal użytkowy nr 45 położony w Urzędzie Gminy Suwałki przy ul. Świerkowej 45 o powierzchni 46,79 m2 z prawem korzystania z holu, sanitariatu, pomieszczeń piwnicznych o powierzchni 32,59 m2, stanowiący własność Gminy Suwałki:

1.  Księga wieczysta, obręb geodezyjny, numer działki: KW SU1S/00067025/1 Suwałki nr budynku 45, znajdujący się na działkach oznaczonych nr geod. 22848/11 i 22849/48.

• Powierzchnia lokalu użytkowego: lokal użytkowy nr 45 położony w budynku Urzędu  Gminy Suwałki przy ul. Świerkowej 45 o powierzchni 46,79 m2 oraz pomieszczenia piwniczne o powierzchni 32,59 m2.
  • Opis lokalu: lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku Urzędu Gminy Suwałki, oraz pomieszczenia piwniczne, wyposażone są w instalację c.o., elektryczną, z przeznaczeniem lokalu na rzecz organów administracji rządowej lub samorządowej.
  • Wysokość opłat z tytułu najmu: 1 937,16 zł brutto/miesięcznie wraz z obowiązującą stawką VAT, płatny do 20 dnia każdego miesiąca za miesiąc bieżący.
  • Okres najmu: do 3 lat.
  • Najemca: zostanie wyłoniony w drodze bezprzetargowej.

Informacje dodatkowe:

1. Najemca z tytułu najmu nieruchomości opłacać będzie czynsz do 20 każdego miesiąca.
  2. Zmiana wysokości czynszu może być dokonywana raz w roku kalendarzowym o   średnioroczny wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez Prezesa GUS w Dzienniku Urzędowym RP „Monitor Polski”, ogółem za rok kalendarzowy poprzedzający dzień waloryzacji.

3. Wykaz podaje się do publicznej wiadomości poprzez: opublikowanie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Suwałki; wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45.

Zbigniew Mackiewicz

Wójt Gminy Suwałki