Przyłącz się! Szanowni mieszkańcy ! Wójt Gminy Suwałki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowych osobom fizycznym na dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, przyłączy kanalizacyjnych oraz przyłączy kanalizacyjnych wraz z indywidualnymi przepompowniami ścieków. Przyznawanie dotacji odbywać się będzie zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Suwałki  nr XV/163/20 z dnia 4 lutego 2020r. w sprawie określenia … Czytaj dalej Wójt Gminy Suwałki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej osobom fizycznym na dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, przyłączy kanalizacyjnych oraz przyłączy kanalizacyjnych wraz z indywidualną przepompownią ścieków.