Suwałki, dnia 25.03.2022 roku BUM.621.1.2022.SR OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW Wójt Gminy Suwałki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej dla osób fizycznych na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie proekologiczne w budynkach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Suwałki. Przyznawanie dotacji odbywać się będzie zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Suwałki   nr XXXIX/403/22 … Czytaj dalej Nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej dla osób fizycznych na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie proekologiczne w budynkach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Suwałki.