fotowoltaika

Wyniki naboru uzupełniającego uczestników projektu na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych.

Zaktualizowana lista podstawowa wniosków zakwalifikowanych do projektu pn.: „Zielona Gmina IV – instalacje paneli fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych w Gminie Suwałki”.
Na podstawie Ogłoszenia Wójta Gminy Suwałki w okresie od 27 października 2021 r. do 5 listopada 2021 został przeprowadzony nabór uzupełniający uczestników projektu na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych. W wyniku naboru do Urzędu Gminy wpłynęło 9 „Deklaracji przystąpienia do inwestycji dotyczącej budowy instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Suwałki w ramach Funduszu RPO Województwa Podlaskiego”.

15 listopada 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji do weryfikacji i oceny złożonych wniosków.

Deklarację, które otrzymały pozytywną ocenę końcową trafiły na „LISTA REZERWOWA – ZAKTUALIZOWANA 4., a następnie – do „Listy podstawowej” (rozszerzając ją o pozycje 76-84). Osoby wskazane w poz. 76-84 zostaną zaproszone na podpisanie umowy w dniu 17 listopada 2021 r.

Przewiń do góry
Skip to content