1 października 2021 roku o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie z panią Laurą Łącz – aktorką, pisarką, poetką i reżyserką. Recital poetycko-muzyczny „Między mną a tobą” odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku. Wstęp wolny.

Wcześniej tego dnia, o godzinie 10.00 i 12.00 w gminnych szkołach w Płocicznie-Tartak i w Starym Folwarku odbędą się spotkania dla dzieci pod hasłem „Pokochaj Teatr”.

Organizator: Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki.
Partnerzy projektu: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku, Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

To jedno z wielu wydarzeń zaplanowanych wspólnie z lokalnymi partnerami, w ramach projektu „Spotkajmy się lokalnie – kulturalne aspiracje, czytelnicze inspiracje w Gminie Suwałki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji
Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Laura Łącz – spotkanie i występ artystyczny – Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki (krzywe.com.pl)

Przewiń do góry
Skip to content