Trwa rozbudowa i przebudowa drogi gminnej w miejscowości Krzywe

Trwają prace nad rozbudową i przebudową drogi gminnej nr 10207B w miejscowości Krzywe o długości 0,9 km. Zakres robót obejmuje: – rozbudowę i przebudowę nawierzchni jezdni drogi, poboczy i zjazdów, – rozbudowę i przebudowę skrzyżowania z drogą gminną wewnętrzną, – budowę odcinka drogi dla pieszych o długości 184 m, – przebudowę linii napowietrzno-kablowej nn-0.4 KV, – przestawienie i wymianę istniejących hydrantów, – przebudowę sieci telekomunikacyjnej, – wykonanie murków oporowych.

Roboty budowlane na ww. odcinku wykonywane są przez firmę: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna, ul. Przytorowa 24, 16-400 Suwałki

Termin zakończenia robót budowlanych: do 23 grudnia 2024 roku

Inwestycja dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 2 000 000,00 zł brutto

Całkowity kosz Inwestycji wynosi: 2 729 723,24 złotych brutto