Uwaga na ulotki wysyłane przez prywatne firmy, a wyglądające jak informacje z Gminy Suwałki  nt. Czystego Powietrza.

Uwaga,

W naszej gminie dystrybuowane są ulotki z informacją skierowaną do mieszkańców Gminy Suwałki o przeprowadzaniu przez specjalistów bezpłatnych audytów nieruchomości pod kątem skorzystania z programu Czyste Powietrze.

Informujemy, iż Gmina nie jest organizatorem tych akcji. Informacje rozsyłane są przez  komercyjną firmę, niezwiązaną z Gminą. Takie działania prywatnych firm nie są  z Gminą konsultowane,  Gmina nie ponosi odpowiedzialności za ich działania oraz podejmowane zobowiązania.

Gmina wspiera mieszkańców zainteresowanych programem Czyste Powietrze poprzez udzielanie porad oraz pomoc przy składaniu wniosków o dofinansowanie w Punkcie konsultacyjno – informacyjnym, który znajduje się w Urzędzie Gminy Suwałki, pokój 141A, Tel. 451 165 706.