Zapraszamy do wypełnienia ankiety – wyznaczanie terenów zdegradowanych w Gminie Suwałki

Szanowni Mieszkańcy Gminy Suwałki,

w związku z przystąpieniem Gminy Suwałki do opracowania wstępnej diagnozy służącej wyznaczeniu obszarów zdegradowanych w celu opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Suwałki zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie.
Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat występowania obszarów na terenie Gminy Suwałki, na których da się zauważyć zarówno problemy społeczne, gospodarcze
i infrastrukturalne oraz ewentualnej potrzeby ich rewitalizacji.
Niniejsza ankieta stanowi pierwszy etap konsultacji społecznych, których wynikiem ma być powstanie Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Suwałki uwzględniającego potrzeby jej mieszkańców.
Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 20 sierpnia 2024 r. i jej przekazanie w następującej formie:
1. elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: sekretariat@gmina.suwalki.pl
2. pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki
3. osobiście poprzez złożenie formularza ankiety w siedzibie Urzędu Gminy Suwałki, pokój nr 108 lub Biuro Obsługi interesanta (parter)
4. Ankieta jest też dostępna w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Gminy: www.gmina.suwalki.pl w dziale Aktualności. Link do ankiety:

Samorząd Gminy Suwałki