KOMUNIKAT PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W SUWAŁKACH

W sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu Stary Folwark gmina Suwałki.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Suwałkach informuje, iż wyniki badań jakości wody z wodociągu zaopatrującego miejscowości: Burdeniszki, Cimochowizna, Czerwony Folwark, Leszczewo, Leszcze wek, Magdalenowo, Stary Folwark, Piertanie, Tartak, Wigry w gminie Suwałki, powiat suwalski, nie wykazały przekroczeń wartości parametrycznych mętności, manganu oraz żelaza. Woda może być wykorzystywana bez ograniczeń do celów spożywczych i gospodarczych.

Komunikat – wod. Stary Folwark (format pliku PDF, rozmiar: 57KB)

Ocena o przydatności wody – wod. Stary Folwark (format pliku PDF, rozmiar: 33KB)

Sprawozdanie z badań – wod. Stary Folwark (format pliku PDF, rozmiar 344KB)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

KOMUNIKAT PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W SUWAŁKACH