X konkurs o puchar Wójta za najsmaczniejszego pączka w Gminie Suwałki

8 lutego 2024 roku w Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki odbyła się 10. edycja konkursu o puchar Wójta za najsmaczniejszego pączka w Gminie Suwałki. Zwycięzcą została Pani Natalia Szymańska-  smaży najlepsze pączki w gminie Suwałki. Tak orzekła komisja Konkursu o puchar Wójta za najsmaczniejszy pączek w gminie Suwałki. Tuż za Panią Natalią uplasowała się Pani Janina Pietraszewska, a trzecie miejsce zajęła Pani Anna Wojciechowska. Zwyciężczyniom puchary i nagrody wręczył oraz złożył  gratulacje  Zbigniew Mackiewicz, wójt gminy Suwałki.
W sumie w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu wzięło udział aż 19 uczestników z gminy Suwałki: między innymi z Gawrych Rudy, Sobolewa, Krzywego, Małej Huty, Zielonego Kamedulskiego i Okuniowca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kulinarnego kunsztu i zaangażowania.
Jubileuszową edycję konkursu uświetnił koncert zespołu wokalnego CANTO z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Filipowie pod kierownictwem Moniki Brezgieł, za co serdecznie dziekujemy.
Zapraszamy za rok!

X konkurs o puchar Wójta za najsmaczniejszego pączka w Gminie Suwałki
Przewiń do góry
Skip to content