Zapraszamy do zapisów na szczepienia przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu

Wójt Gminy Suwałki informuje o kontynuacji w latach 2022-2025 ,,Programu polityki zdrowotnej w zakresie szczepień ochronnych przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu dla mieszkańców gminy Suwałki na lata 2019-2021”.
W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców Gminy Suwałki do telefonicznych zapisów na szczepienie przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu. W roku bieżącym przewidziana liczba objętych szczepieniem – 28 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy pod numerem:
Urząd Gminy Suwałki, Referat Polityki Społeczno – Gospodarczej, tel. 87 565 93 42
(pn.-pt., w godz. 8:00 -14.30).
                                                                                                         Wójt Gminy
                                                                                                                  /-/