Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców dot. KSeF

Darmowe szkolenie dla przedsiębiorców w ramach programu “Bądź gotowy na KSeF” pod patronatem Ministerstwa Finansów.

Czy prowadzisz swoją księgowość samodzielnie? A może obsługuje Cię wykwalifikowane biuro rachunkowe? Bez względu na odpowiedź, ustawa wprowadzająca KSeF od 1 lipca 2024 r. nakłada obowiązek na Ciebie, przedsiębiorco – nie na Twoje biuro rachunkowe. Czy jesteś na to gotowy?

Zapraszamy na darmowe szkolenie w ramach programu “Bądź gotowy na KSeF” pod patronatem honorowym Ministerstwa Finansów:

TERMIN: 9 lutego 2024 r godz. 13:00 -15:00
LOKALIZACJA: Urząd Gminy Suwałki | ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki
LINK DO ZAPISÓW: https://app.evenea.pl/event/suwalki-ksef/

Dowiesz się:
● Co to jest Krajowy Rejestr e-Faktur? Aspekty prawne, formalne i techniczne.
● Jakie obowiązki ustawa nakłada na przedsiębiorców?
● Jak prawidłowo wywiązać się z obowiązku i uniknąć kar?
● Jakie technologie możesz wykorzystać, aby wdrożyć KSeF szybko i skutecznie?

Szkolenie składa się z Części merytorycznej, prowadzonej przez Dyrektor Zarządzającą OSCBR, księgową z 20-letnim doświadczeniem, autorkę programu “Bądź Gotowy na KSeF” pod patronatem Ministerstwa Finansów – Anitę Gołębiewską oraz części praktycznej i technologicznej, dotyczącej wdrożeń systemów księgowych, wspierających obsługę KSeF.

Przedsiębiorca wychodzi ze spotkania z kompletem wiedzy na temat nowego obowiązku KSeF i możliwości jego realizacji w praktyce.

Krajowy System e-Faktur zacznie obowiązywać od 1 lipca 2024 roku, a dla przedsiębiorców zwolnionych podmiotowo z VAT, od 1 stycznia 2025 roku. Do tego czasu przedsiębiorcy mają czas na wdrożenie zmian do systemów finansowo-księgowych i procesów biznesowych, które umożliwią generowanie prawidłowych e-faktur.

Program “Bądź Gotowy na KSeF” pod patronatem Ministerstwa Finansów, realizowany przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) to kompleksowy program szkoleniowo-edukacyjny skierowany do przedsiębiorców i biur rachunkowych. W projekcie przewidziano szkolenia merytoryczne i techniczne, które ułatwią przejście przez nadchodzącą cyfrową rewolucję – obowiązkową dla wszystkich przedsiębiorców.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Rachunkowe Zenobia Arasim przy współpracy z Urzędem Gminy Suwałki oraz Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami:
mailowo: biuro.raczki@wp.pl
telefonicznie: 507-608-084
Weź udział w darmowych szkoleniu i “Bądź Gotowy na KSeF”!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców dot. KSeF
Przewiń do góry
Skip to content