ZAWIADOMIENIE O WYNIKACH KONSULTACJI

Stosownie do Uchwały nr LVII/609/23 Rady Gminy Suwałki z dnia 24 października 2023 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących podziału sołectwa Płociczno-Tartak na sołectwo Płociczno-Tartak i Płociczno-Osiedle zawiadamiam, iż konsultacje w przedmiotowej sprawie odbyły się na zebraniu wiejskim w dniu 20 listopada 2023 r. w formie pisemnej.

Celem konsultacji z mieszkańcami sołectwa było zebranie opinii i uwag odnośnie podziału sołectwa Płociczno-Tartak na sołectwo Płociczno-Tartak i Płociczno-Osiedle. Konsultacje miały zasięg lokalny i skierowane były do pełnoletnich mieszkańców sołectwa Płociczno-Tartak.

W konsultacjach dotyczących podziału sołectwa Płociczno-Tartak na sołectwo Płociczno-Tartak i Płociczno-Osiedle oddano 17 głosów, w tym:

   

   • Za podziałem oddano 16 głosów

   • Przeciw podziałowi oddano 1 głos.

  Zbigniew Mackiewicz

  Wójt Gminy Suwałki

  ZAWIADOMIENIE O WYNIKACH KONSULTACJI
  Przewiń do góry
  Skip to content