Piknik w Sobolewie

W sobotę 30 września 2023 r. w Sobolewie odbył się ósmy i ostatni już piknik ekologiczny, który tym samym zakończył realizację projektu ,,Ekologia – znam, stosuję i popieram!”.
Na przybyłych tego dnia miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu czekało wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z ofertą zastosowania odnawialnych źródeł energii we własnych gospodarstwach domowych. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji: edukacyjnych stoisk ekologicznych, dmuchanych zjeżdżalni, toru przeszkód czy pysznych gofrów, rurek z kremem, wafli i lemoniady przygotowanej przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Niezłe Ziółka” w Sobolewie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały również coś dla starszych uczestników, m. in. pierogi z mięsem i zupę dyniową. Dodatkową atrakcją zarówno dla starszych jak młodszych było wspólne ognisko z kiełbaskami.
W ramach pikniku Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki zorganizował stoisko z warsztatami z rękodzieła i innymi zabawami dla dzieci i młodzieży oraz koncert gitarowy w wykonaniu Szczepana Sześciło, który się odbył na zakończenie pikniku.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu!

Piknik w Sobolewie
Przewiń do góry
Skip to content