Jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi świętowała  swoje 100- lecie. Z tej okazji 18 września 2023 roku w placówce odbyła się uroczysta akademia z udziałem przedstawicieli władz rządowych, samorządowych, absolwentów, rodziców i uczniów. Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi jest najmniejszą szkołą w Gminie Suwałki, uczy się w niej niespełna 100 uczniów. Szkoła stale się rozwija. W ubiegłych latach powstała hala sportowa oraz nowe pracownie.

Podczas uroczystości miało miejsce odsłonięcie tablicy pamiątkowej, symboliczne posadzenie drzewa kasztanowca oraz część artystyczna. Były gratulacje, życzenia, wspomnienia oraz jubileuszowy tort.

Życzymy Wam z całego serca pomyślności,wszystkim uczniom owocnej i pełnej sukcesów nauki,nauczycielom inspiracji i satysfakcji z pracy.

Jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi
Przewiń do góry
Skip to content