Kolejne Eko Pikniki za nami

W miniony weekend mieszkańcy Gminy Suwałki uczestniczyli w dwóch eko piknikach zorganizowanych w ramach projektu ,,Ekologia – znam, stosuję i popieram!”. W sobotę – 9 września piknik odbył się w Okuniowcu, zaś w niedzielę – 10 września w Potaszni przy remizie OSP. Na przybyłych gości czekało bardzo wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z ofertą zastosowania odnawialnych źródeł energii we własnych gospodarstwach domowych. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji tj. edukacyjne stoiska ekologiczne, zjeżdżalnia dmuchana, tor przeszkód czy pyszne gofry upieczone przez mieszkanki Gminy Suwałki. Dodatkową atrakcją zarówno dla starszych jak młodszych było wspólne ognisko z kiełbaskami.
Przypominamy, że kolejny, ostatni już eko piknik odbędzie się 30 września 2023 r. w Sobolewie przy remizie OSP Sobolewo.

Serdecznie Zapraszamy!


Fotorelacja

Kolejne Eko Pikniki za nami
Przewiń do góry
Skip to content