Eko Piknik w Żylinach

W niedzielę 20 sierpnia 2023 r. w Żylinach odbył się czwarty piknik ekologiczny zorganizowany w ramach projektu ,,Ekologia – znam, stosuję i popieram!”. Piknik był częścią Dożynek Gminy Suwałki przez co jeszcze więcej osób mogła dowiedzieć się o odnawialnych źródeł energii. Na przybyłych tego dnia gości czekało bardzo wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z ofertą zastosowania odnawialnych źródeł energii we własnych gospodarstwach domowych. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji tj. edukacyjne stoiska ekologiczne, zjeżdżalnia dmuchana, tor przeszkód. Uczestnicy mogli posmakować również lokalnych przysmaków.
W tym dniu odbyło się również podsumowanie II etapu konkursu plastycznego pn. ,,Odnawialne źródła energii – znam i popieram!”. Laureaci otrzymali dyplomy i nagroda, a pozostali uczestnicy etapu II dyplomy i nagrody pocieszenia.
Przypominamy, że już 27 sierpnia 2023 (niedziela) na plaży w Małej Hucie odbędzie się piąty piknik ekologiczny.
Serdecznie Zapraszamy!


Fotorelacja z Pikniku ekologicznego w Żylinach

Eko Piknik w Żylinach
Przewiń do góry
Skip to content