Eko Piknik w Starym Folwarku

W sobotę 15 lipca 2023 r. na placu gminnym w Starym Folwarku odbył się trzeci piknik ekologiczny zorganizowany w ramach projektu ,,Ekologia – znam, stosuję i popieram!”. Na przybyłych tego dnia gości czekało bardzo wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z ofertą zastosowania odnawialnych źródeł energii we własnych gospodarstwach domowych. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji tj. edukacyjne stoiska ekologiczne, zjeżdżalnia dmuchana, tor przeszkód czy pyszne gofry upieczone przez Panie z zawiązującego się Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Folwarku. Dodatkową atrakcją zarówno dla starszych jak młodszych było wspólne ognisko z kiełbaskami.
Przypominamy, że już 20 sierpnia 2023 (niedziela) w Żylinach podczas Dożynek Gminy Suwałki odbędzie czwarty piknik ekologiczny.
Serdecznie Zapraszamy!


Fotorelacja z Pikniku ekologicznego w Starym Folwarku


Eko Piknik w Starym Folwarku
Przewiń do góry
Skip to content