Projekt monografii „Dzieje gminy Suwałki- Ludzie i miejsca”

Drodzy Mieszkańcy Gminy Suwałki!

Miło mi poinformować, że gotowy jest projekt rozszerzonej monografii dotyczącej gminy Suwałki pod tytułem Dzieje gminy Suwałki  Ludzie i miejsca autorstwa Tomasza Naruszewicza.

W związku z powyższym zwracamy się do Was, Naszych Mieszkańców, o zapoznanie się z przedstawionym projektem i komentarz bądź uwagi do opracowania.

Projekt publikacji będzie wyłożony w holu sekretariatu Urzędu Gminy Suwałki w terminie do 30 września 2023 roku.

Zbigniew Mackiewicz

Wójt Gminy Suwałki

Projekt monografii „Dzieje gminy Suwałki- Ludzie i miejsca”