Eko Piknik w Gawrych Rudzie

W sobotę 1 lipca 2023 r. na plaży przy pomostach Gminy Suwałki w Gawrych Rudzie odbył się drugi piknik ekologiczny zorganizowany w ramach projektu ,,Ekologia – znam, stosuję i popieram!”. Na przybyłych tego dnia gości czekało bardzo wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z ofertą zastosowania odnawialnych źródeł energii we własnych gospodarstwach domowych. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji tj. edukacyjne stoiska ekologiczne, zjeżdżalnia dmuchana, tor przeszkód czy pyszne gofry upieczone przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ,,GAWRYSZKI”. Dodatkową atrakcją zarówno dla starszych jak młodszych było wspólne ognisko z kiełbaskami.
Przypominamy, że już 15 lipca 2023 (sobota) odbędzie trzeci piknik ekologiczny, tym razem w Starym Folwarku (plac gminny).
Serdecznie Zapraszamy!

Fotorelacja z Pikniku ekologicznego w Gawrych Rudzie