Eko Piknik w Nowej Wsi

W niedzielę 25 czerwca w Nowej Wsi odbył się pierwszy piknik ekologiczny zorganizowany w ramach projektu ,,Ekologia – znam, stosuję i popieram!”. Na przybyłych tego dnia gości czekało bardzo wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się z ofertą zastosowania odnawialnych źródeł energii we własnych gospodarstwach domowych. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji tj. edukacyjne stoiska ekologiczne, zjeżdżalnia dmuchana, tor przeszkód czy pyszne gofry upieczone przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Wespoł W Zespół Nowa Wieś. Dodatkową atrakcją zarówno dla starszych jak młodszych było wspólne ognisko z kiełbaskami.
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę – 1 lipca odbędzie drugi piknik ekologiczny, tym razem w Gawrych Rudzie przy pomostach gminnych (naprzeciw Kompleksu Turystycznego U JAWORA).
Serdecznie Zapraszamy!

Fotorelacja z Pikniku ekologicznego w Nowej Wsi

Źródło: Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi, Urząd Gminy Suwałki

Eko Piknik w Nowej Wsi